Dni Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w pracy.

Z radością przedstawiamy aktywność członków OSPS BHP Oddział w Pile w ramach prewencji obchodzono Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Stadninie Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo włączyła się w tę doniosłą inicjatywę, kontynuując starania na rzecz promocji bezpieczeństwa i troski o zdrowie pracowników.

W ramach działań prewencyjnych, zorganizowano "Dni Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w pracy". Przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile przeprowadzili specjalne szkolenia dla kadry zarządzającej, skupiające się na bezpieczeństwie w wykonywaniu obowiązków pracowniczych. Omówione zostały strategie mające na celu minimalizację ryzyka związanego z różnymi zagrożeniami, takimi jak wypadki przy pracy, choroby zawodowe czy uszkodzenia sprzętu. Duża uwaga została poświęcona przestrzeganiu norm i regulacji dotyczących pracy w rolnictwie oraz dbałości o ich przestrzeganie.