Konferencja

Jak mówi mądra zasada: „Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz zajść daleko, idź w towarzystwie”. Na konferencji „Choroby zawodowe i rozwiązania wspierające bezpieczeństwo pracy”, która odbyła się w Uniwersytecie Oświatowym w Pile, dnia 26 stycznia 2024 r. doświadczyliśmy siły współpracy, podejmując kolejny wspólny krok w kierunku rozwoju bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Podczas spotkania skupiliśmy się na kluczowych zagadnieniach, które zawierały tematykę:

• Chorób zawodowych przedstawioną przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną Oddział w Pile
  • Rozwiązań wspierających bezpieczeństwo pracy, które zaprezentowali reprezentanci firmy  MILWAUKEE® poprzez:
    • Systemy odpylania i odkurzania – dlaczego jest to ważne?
    • Systemy redukcji drgań i hałasu – systemy AVS i Surag,
    • Systemy bezpieczeństwa zastosowane w elektronarzędziach Milwaukee – AutoStop i RapidStop,
    • System nadzorowania i zarządzania narzędziami – One-Key Milwaukee,
    • Systemy oświetlenia wspierające bezpieczną pracę,
    • Środki ochrony indywidualnej – bezpieczeństwo i produktywność pracowników,
  • Badań i pomiarów, zaprezentowaną przez Zakład Ochrony Środowiska i Higieny Pracy BIOSAN s.c.

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się waszą wiedzą oraz za wsparcie rozwoju naszego Stowarzyszenia.