OSPSBHP oddział w Pile w mediach społecznościowych

Informujemy, tych którzy nie zdążyli się jeszcze zorientować, że OSPSBHP oddział w Pile jest obecny na Facebooku. Mamy swój FanPage oraz oczywiście zamkniętą grupę dedykowaną głównie członkom naszego Oddziału. Cel aktywności w mediach społecznościowych jest oczywisty -  wsparcie rozwoju zawodowego i dzielenie się doświadczeniami zawodowymi w środowisku przedstawicieli pracowników  służby BHP zrzeszonych w Stowarzyszeniu...

Informujemy, tych którzy nie zdążyli się jeszcze zorientować, że OSPSBHP oddział w Pile jest obecny na Facebooku.

Mamy swój FanPage oraz oczywiście zamkniętą grupę dedykowaną głównie członkom naszego Oddziału. Cel aktywności w mediach społecznościowych jest oczywisty -  wsparcie rozwoju zawodowego i dzielenie się doświadczeniami zawodowymi w  środowisku przedstawicieli pracowników  służby BHP zrzeszonych w Stowarzyszeniu.

Zachęcamy do aktywności, liczymy też na wszelkie uwagi i pomysły oraz liczne komentarze.

Zapraszamy też członków Stowarzyszenia z innych Oddziałów do polubienia i śledzenia aktualności na naszym koncie na Facebooku oraz do dołączenia do Grupy Zamkniętej.

pozdrawiamy,
zespół Administratorów FanPage OSPS BHP Piła