SZKOLENIE NT.: KARNA LUB WYKROCZENIOWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRACOWNIKA SŁUŻBY BHP - OKIEM BIEGŁEGO.

Dnia 09 maja 2023 r. w Uniwersytecie Oświatowym na ulicy Kossaka 118 w Pile, odbyło się kolejne spotkanie członków OSPS BHP Oddział w Pile

Dnia 09 maja 2023 r. członkowie stowarzyszenia OSPS BHP Oddział w Pile wzięli udział, w poprowadzonej przez mgr inż. Marcina Kosickiego kolejnej, niezwykle pouczającej edycji szkolenia nt.: „Karna lub wykroczeniowa odpowiedzialność pracownika służby BHP – okiem biegłego”. Podczas spotkania rzetelnie i drobiazgowo zostały omówione takie zagadnienia jak:

- Realizacja zadań i odpowiedzialność przez pracownika służby BHP wynikająca z umowy o pracę a odpowiedzialność karna,

- Realizacja zadań i odpowiedzialność przez pracownika służby BHP wynikająca z umowy o pracę a odpowiedzialność cywilna,

- Realizacja zadań i odpowiedzialność przez pracownika służby BHP w umowie cywilno-prawnej.

Przykłady i informacje prezentowane podczas szkolenia oparte były na wieloletnim doświadczeniu, poglądach, dorobku zawodowym i naukowym biegłego Marcina Kosickiego. Serdecznie dziękujemy za poprowadzenie szkolenia, za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, oraz za wyczerpujące odpowiedzi, na zadane pytania.

Liczymy na kolejne, równie owocne spotkania.

Osobą obecnym dziękujemy za przybycie i  wzięcie udziału w szkoleniu.

Zarząd OSPS BHP Oddział w Pile