JUBILEUSZ 25-LECIA OSPS BHP ODDZIAŁ W PILE

10 kwietnia 2023 r. minęło 25 lat od powstania Pilskiego Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Z tej okazji, 21 kwietnia 2023 r. odbył się Uroczysty Jubileusz 25-lecia OSPS BHP Oddział w Pile.

JUBILEUSZ 25-LECIAOGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY ODDZIAŁ W PILE

Pierwsza część obchodów rozpoczęła się złożeniem kwiatów pod pomnikiem Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy, przed Powiatowym Centrum Edukacji w Pile przy ulicy Ceglanej. Następnie uroczystość kontynuowano w Restauracji „Nad Rozlewiskiem” w Dobrzycy, pod nadzorem prowadzącego Pana Michała Szparagowskiego, Członka OSPS BHP Oddział w Pile.

Wśród zaproszonych gości obecni byli:

Pani Emilia Piechocka – reprezentująca  Starostę Pilskiego;

Pan Paweł Ciemny – p.o Okręgowego Inspektora Państwowej Inspekcji Pracy;

Pani Marlena Dusza – Naczelnik Wydziału Obsługi Klientów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych;

Pan Grzegorz Płachta – Kierownik Placówki Terenowej W Pile z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego;

Pan Podinspektor Robert Kossak – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji W Pile;

Pani Katarzyna Derezińska – Państwowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna;

Pan Marcin Kosicki – Biegły Sądowy;

Pani Patrycja Kalinowska – Kierownik Laboratorium Zakładu Ochrony Środowiska I Higieny Pracy BIOSAN;

Pan Adam Jabłoński – Dyrektor Ds. Handlu w Filter Service;

Pan Piotr Danilewicz – Dyrektor Szkoły Powiatowego Centrum Edukacji w Pile.

W trakcie uroczystości umilili nam czas swoim występem bardzo utalentowani, młodzi artyści z Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile, w składzie:

Dawid Buława;

Monika Jemioł;

Oksana Olszewska;

Maria Boruta;

Marta Jemioł;

Błażej Ciepłuch.

W trakcie Jubileuszu głos zabrali: Pani Aleksandra Megger, Prezes OSPS BHP Oddział w Pile. Pan Zygmunt Jeliński, zastępca prezesa OSPS BHP Oddział w Pile, oraz zaproszeni goście.

Dziękujemy za życzenia i gratulacje składane podczas wystąpień zaproszonych gości.

Dyplomy oraz statuetki za szczególne zaangażowanie w działalność

społeczną na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy otrzymali:

1. Pan Daniel Jaroszewski

2. Pan Zygmunt Jeliński

3. Pan Jan Flisikowski

4. Pan Jacek Tokarski

5. Pan Stanisław Soboń

6. Pani Urszula Lipińska

7. Pani Angelika Kopyciak

8. Pan Lubomir Zworecki

Dyplomy i statuetki wręczyli:

1. Pani Emilia Piechocka

2. Pan Paweł Ciemny

3. Pani Aleksandra Megger

Uroczystości zakończyły się wspólnym posiłkiem, oraz tortem.

Z całego serca dziękujemy za przybycie i wzięcie udziału w uroczystości z okazji 25-lecia istnienia naszego stowarzyszenia OSPS BHP oddział w Pile. Dziękujemy również za wszystkie ciepłe słowa, życzenia i gratulacje. To dla nas ogromna motywacja i zachęta do dalszego działania.

ŻYCZYMY PAŃSTWU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Strona 25-lat.pdf 880 KB PDF