ANKIETA Kultura bezpieczenstwa w Firmie

ANKIETA Kultura bezpieczenstwa w Firmie
ANKIETA Kultura bezpieczeństwa w Firmie w ocenie służby BHP. Zarząd Główny OSPSBHP przygotował ankietę „Kultura bezpieczeństwa w Firmie w ocenie służby BHP”. Zwracamy się do Państwa z prośbą o poświęcenie 10 minut na jej wypełnienie. Ankieta jest anonimowa. Wyniki tej ankiety posłużą do zdiagnozowania poziomu kultury bezpieczeństwa w zakładach pracy, w których działa służba bhp.


Szanowni Państwo,

Każde przedsiębiorstwo ma swoją kulturę bezpieczeństwa, która obrazuje stan świadomości załogi w stosunku do zagrożeń, funkcjonujące formalne i nieformalne normy postępowania w sytuacjach zagrożeń, a także dokonania techniczne i organizacyjne, które mają istotny wpływ na powstawanie wypadków przy pracy.

Zarząd Główny OSPSBHP przygotował ankietę „Kultura bezpieczeństwa w Firmie w ocenie służby BHP”.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o poświęcenie 10 minut na jej wypełnienie. Ankieta jest anonimowa. Wyniki tej ankiety posłużą do zdiagnozowania poziomu kultury bezpieczeństwa w zakładach pracy, w których działa służba bhp.

Wyniki badań zostaną przedstawione 17 listopada 2021 r. na posiedzeniu Rady Ochrony Pracy powołanej przy Sejmie RP i będą udostępnione na stronie OSPSBHP a także na Linkedin i fb.

Ankieta będzie aktywna do 15 października!!!

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Poniżej link do ankiety

https://forms.gle/R2rS9v5Kmebw5TSy7

 

 

z poważaniem

Elżbieta Bożejewicz
Prezes Zarządu Głównego
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
tel. 604 416 911
e-mail: biuro@ospsbhp.pl

www.ospsbhp.pl